12/08/2020
Authors Posts by American Eye

American Eye

29940 POSTS 0 Komente

Sherr në Kuvend. Klosi: Injorant. Blushi: Mblidhje koshat e letrave te...

Akuza të forta i ka drejtuar kreu i LIBRA, deputeti Ben Blushi, ministrit të Mirëqenies Sociale, Blendi Klosit, teksa fliste nga foltorja e Kuvendit...

FOTO: Tunele në shtëpi për të fshehur 1.2 ton kanabis, arrestohet

Kishte hapur tunele të nëndheshme në shtëpinë e tij për të fshehur plot 1 ton e 255 kg kanabis sativa, por është arrestuar nga...

Rrëfehet vajza e Azemit: Pse vendosa të kthehem në Shqipëri dhe...

Ngjalli jo pak kërshëri dhe kuriozitet kur me emër të përveçëm, Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi një vajzë të re, gjatë një takimi...

Kripa, limoni dhe piperi kurojnë këto sëmundje më mirë se ilaçet...

Piperi, kripa dhe limoni nuk shërbejnë vetëm si përbërës që mund t’i hidhen sallatës, ata mund të përdoren gjithashtu edhe si ilaçe shumë efektive....

Lejet e ndërtimit, 9 hapat që duhet të ndiqni për të...

Nëse do t’ju duhet që të aplikoni për leje ndërtimi atëherë do t’ju duhet të keni në dispozicion disa dokumente, por mbi të gjitha...

Ministri amerikan i Mbrojtjes u kanoset partnerëve në NATO

Deri në fund të vitit do të duhet të rriten buxhetet e aleatëve për mbrojtje. Ndryshe SHBA do ta zvogëlojë angazhimin e saj. Taksapaguesit në...

Trumpi, NATO dhe Rusia – një kurs i ri?

Për shkak të tendosjeve mes NATO-s dhe Rusisë, aleanca ka nisur një kurs të ri. Po cili do të jetë pozicioni i Evropës në...

Histori helmimesh, thikash dhe vrasje nga miss-et, sekretet e familjes Kim...

Autopsia e bërë trupit të 46-vjeçarit nuk ka sqaruar ende shkaqet e vërteta të vdekjes, por vëmendja është kthyer përsëri nga grindjet e brendshme...

Blushi, akuza KQZ: Po kërkon të nxjerrë jashtë zgjedhjeve LIBRA-n

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka akuzuar sot Komisionin Qendror të Zgjedhjeve se po tenton të nxjerrë partinë e tij jashtë zgjedhjeve të 18...

Horoskopi, e mërkurë 15 shkurt 2017

Dashi Sot angazhimet e punës nuk janë në koherencë me angazhimet dashurore. Do të keni një pështjellim ndjenjash që nuk e kuptoni ju të dashuruarit....