Aktualitet Denoncimi i 35-vjeçares nga Tirana: Hipa në makinë me dy të panjohur,...

Denoncimi i 35-vjeçares nga Tirana: Hipa në makinë me dy të panjohur, por më përdhunuan!

Një 35-vjeçare ka kallëzuar një ditë më parë në komisariatin e policisë numër 3 në kryeqytet se e kanë përdhunuar dy persona.

Sipas burimeve zyrtare të policisë, 35-vjeçarja L.B., banuese në Tiranë, ka thënë në dëshminë e saj se ka hipur me dëshirë në një mjet me dy persona të cilën nuk i njihte, të cilët kanë udhëtuar jashtë Tiranës dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.