Aktualitet E zuri korrenti në shtëpi, ndërron jetë 32-vjeçari nga Tirana

E zuri korrenti në shtëpi, ndërron jetë 32-vjeçari nga Tirana

Një 32-vjeçar ka humbur jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor. Mësohet se viktima, i identifikuar si E. D., 32 vjeç, të cilin e zuri korrenti teksa ishte në banesë.

Për pasojë, gjeti vdekjen.

“Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën”, njoftoi policia.