Extra Femrat latine vjedhin vëmendjen në Kupën e Amerikës (FOTO)

Femrat latine vjedhin vëmendjen në Kupën e Amerikës (FOTO)

Copa America vijon ecurinë me ndeshjet e radhës, teksa deri tani janë zhvilluar ndeshjet e dyta për fazën e grupeve.

Rezultate surprizë dhe ndeshje emocionuese ka dhuruar deri tani kompeticioni me i rëndësishëm i Amerikës Latine, që bën bashkë skuadrat më të forta.

Përveç spektaklit në fushë, nuk mund të mungonte as ai në tribuna, ku si gjithmonë femrat latine dinë si të ndezin atmosferën me veshjet e tyre provokuese.