Sport Gotze merr urimin më të veçantë për ditëlindje

Gotze merr urimin më të veçantë për ditëlindje

Mario Gotze, pjesë e skuadrës së Arsenalit, ka festuar ditëlindjen së bashku me bashkëshorten e tij Ann Kathrin Brommel.

Ylli I futbollit i cili festoj 27 vjetorin e tij të lindjes, është në vitin e fundit me kontratën e lidhur me Dortmundin.
Mesfushori shënoi golin fitues për Gjermaninë në finalen e kupës së botës.

Mario është i martuar me modelen Ann Kathrin Brommel, e cila në urimin e saj në “Instagram” shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen bashkëshort. Të uroj më të mirat dhe kërkoj që të më lejosh që të zgjedh unë vendin se ku do të darkojmë sonte.”