Horoskopi Horoskopi, e mërkurë 3 Mars 2021

Horoskopi, e mërkurë 3 Mars 2021

Dashi

Do të jetë një ditë plot pasion dhe dashuri. Më në fund marrëdhënia në çift do të përshpejtohet. Bëhuni gati për të kaluar një natë të shkëlqyer me partnerin tuaj. Në punë, gjithçka shkon në mënyrën e duhur. Kini kujdes të mos e teproni.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendjen më të madhe për të mos guxuar shumë në punë. I keni sytë e të gjithëve mbi ju, përpiquni të mos bëni gabime. Në dashuri gjithçka do të shkojë në mënyrën e duhur, duke zgjidhur përfundimisht atë problem të mbetur të pazgjidhur.

Binjakët

Marsi do të jetë në anën tuaj. Mundohuni të kapni të gjitha sinjalet që partneri juaj ju jep. Ju jeni shumë krenarë nga natyra, përpiquni të lini mënjanë krenarinë tuaj. Në punën tuaj, kushtojini vëmendje kolegut që ju ka bërë presion kohët e fundit.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë e Mërkura ku do të duhet të përballeni me disa situata paqartësie. Jo gjithmonë gjithçka është siç duket, sot do të keni prova. Lëreni atë person që ka kohë që përpiqet të ndjekë rrugën e vet.

Luani

Kushtojini vëmendje mënyrës se si i afroheni pjesës së parë të ditës së martë. Një njohje e re që do të bëni do të rrezikojë të shembë karmën tuaj. Në punë do të vijnë shumë lajme, por jo sot … do të duhet të prisni edhe disa ditë.

Virgjëresha

Falë pranisë së Jupiterit në qiellin tuaj, do të ndiheni shumë magjepsës. Ju do të bëni përshtypje për atë person që jeni përpjekur t’i afroheni për një kohë të gjatë. Një mik i largët ka nevojë për ju, mos u tërhiqni.

Peshorja

Do të keni mundësinë të zgjidhni një biznes të papërfunduar. Në dashuri, bëhuni gati të kaloni një natë të paharrueshme me partnerin tuaj. Ka ardhur koha për të bërë projekte të mëdha dashurie.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, dita do të fillojë në mënyrën më të mirë. Një lajm i papritur do t’ju ​​vërë në humor të mirë dhe do t’ju ​​buzëqeshë. Bëni kujdes që të mos krijoni debate të panevojshme me njerëzit e Dashit ose Virgjëreshës.

Shigjetari

Jupiteri do të jetë aleati juaj, është koha të krijoni partneritete të reja. Ju po i zgjasni shumë miqësitë tuaja dhe kjo do t’ju japë vetëm mundësi të reja. Në dashuri, ka ardhur koha për të bërë ndryshime të mëdha.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të keni kujdes që të mos bëni shpenzime të papritura. Në dashuri gjërat nuk po shkojnë shumë mirë për disa javë dhe mbase është edhe faji juaj. Shtyni të gjitha çështjet më pak urgjente deri pasnesër.

Ujori

Do të duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë pas një debati të fortë me partnerin tuaj. Do të duket se marrëdhënia juaj ka marrë fund, por nuk është kështu. Mbajeni edhe disa ditë dhe do të shihni që dielli do të shkëlqejë përsëri edhe për ju!

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, dita do të fillojë në një mënyrë negative. Mos u shqetësoni, pasdite, një ndryshim i skenës do ta shndërrojë atë në të mrekullueshme. Më në fund do të keni mundësinë t’i tregoni botës nga se jeni formuar.