Extra Lë princin miliarder për t’i marrë të dashurin Miley Cyrus!

Lë princin miliarder për t’i marrë të dashurin Miley Cyrus!

“Ëndrrat” e Lindsay Lohan për t’u bërë një princeshë kanë marrë fund!

Këngëtarja 33 vjeçare është single, pasi është ndarë nga princi saudit miliarder Mohammad bin Salman.

Lajmin e bëri vet të ditur sot në një emision mëngjesi australian.
“ U ndamë sot!” tha ajo.

Por duket se aktorja nuk ka ndërmend të qëndrojë vetëm për shumë kohë pasi ja ka vënë syrin ish-të dashurit të Miley Cyrus, Liam Hemsworth.

Thashethemet se ajo dhe 29 vjeçari mund të jenë në prag të një lidhjeje të re filluan pas komentit të Lohan në foton e Liam në Instagram, “Pse nuk u takum në Sidnei ose në Bondi”, gjatë pushimeve të këtij të fundit në ishullin Makepeace të Richard Branson.