Aktualitet Lezhë, shkrumbohet një makinë

Lezhë, shkrumbohet një makinë

Një automjet tip Benz është shkrumbuar totalisht në Lezhë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Kakarriqit, e se mjeti i djegur është me targa AA 377 KH.

Ende nuk janë të qarta shkaqet e djegies së mjetit, policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.