Extra Matura ’98 e “Sami Frashërit”: Mes tyre, Saimir Tahiri dhe dy ministre

Matura ’98 e “Sami Frashërit”: Mes tyre, Saimir Tahiri dhe dy ministre

Matura e ’98 mblidhet 22 vite pas përfundimit të shkollës

Matura e vitit 1998 e gjimnazit “Sami Frashëri” është mbledhur 22 vite pas përfundimit të shkollës.

Këngëtarja Julka Gramo ka publikuar dy foto në profilin e saj në Instagram, ku shihen ish-shokët e klasës, tashmë të rritur e të mbledhur grup.

Në foto shihet ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ministren e Kulturës, Elva Margariti dhe atë të Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

“Matura ‘98 në flakë”,– shkruan Gramo krahas fotos.