Extra Obama zbulon “pa dashje” gjininë e binjakëve të Beyonce

Obama zbulon “pa dashje” gjininë e binjakëve të Beyonce

Ndonëse flitet prej disa ditësh që diva Beyonce ka lindur por ende nuk ka ardhur asnjë konfirmim nga ana e saj , e Jay Z apo e menaxherëve të tyre.  Ka qenë mungesa e  Jay Z në ceremoninë për “Tekstshkruesit e Famshëm”, të mbajtur në Neë York, që ka bërë që të gjithë të mendojnë se binjakët kanë ardhur në jetë.

Rezultate imazhesh për beyonce twins

Në një video mesazh në këtë ceremoni, Obama është shprehur se Jay Z do ta mund atë kur vjen puna tek vajzat, duke zbuluar qëllimisht ose jo se binjakët e Beyonce do jenë dy vajza, këtë ende nuk e dimë, gjininë e fëmijëve të çiftit. Beyonce dhe Jay Z kanë një raport shumë të mirë me ish- presidentin e SHBA.