Extra “Sunny Hill”, kush janë 6 këngëtarët e njohur që i janë bashkuar...

“Sunny Hill”, kush janë 6 këngëtarët e njohur që i janë bashkuar deri tani festivalit në Tiranë

12 ditë përpara Sunny Hill Festival, ekipi i Dua Lipës ka zbuluar të paktën 6 emrat e parë të artistëve të cilët do të performojnë në skenën që po bëhet gati në Liqenin Artificial të Tiranës.

Action Bronson, reperi shqiptar me famë botërore do t’i bashkohet Dafina Zeqirit, Tananai-t, Elgit Dodës, Dren Abazi-t dhe reperit italian Fedez në një prej 3 mbrëmjeve të eventit muzikor.

Festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht.