20/09/2021
Tags Borussia e Dortmundit

Tag: Borussia e Dortmundit

Dortmundi merr 3 pikë të vështira dhe konfirmohet si rivalja kryesore...

Borussia e Dortmundit regjistroi fitoren e katërt radhazi në kampionat, këtë herë me shifrat 1-2 në transfertën e vështirë ndaj Borussias së Monchengladbach, një...