08/08/2020
Tags Elhaida Dani

Tag: Elhaida Dani

Elhaida Dani realizon ëndrrën e fëmijërisë

Prej disa kohësh, Elhaida Dani është duke zhvilluar turneun e muzikalit “Notre-Dame de Paris”, ku ajo interpreton Esmeraldën. Kjo është një arritje e madhe...

“Bëja qejfin sheikut, se të paguan mirë!” Elhaida Dani nuk duron...

Elhaida Dani ka vizituar Katarin dhe ka publikuar një video nga udhëtimi i saj i fundit në Doha. E entuziazmuar për këtë udhëtim, këngëtarja shqiptare...