21/10/2019
Tags Gonzalo Higuain

Tag: Gonzalo Higuain

Përmbysen skenarët/ Higuain te Juve, më shumë shanse se Dybala dhe...

Dy javët e fundit të merkatos së verës janë të destinuara të prodhojnë surpriza sensacionale, mes të cilave mund të ishte qëndrimi te Juventusi...

Higuain drejt Chelsea-t, i ka kërkuar largimin Gattusos

Atë që duhet ta thoshte e ka thënë. Gonzalo Higuain ka kërkuar largimin nga Milani. Ai dëshiron t’i bashkohet Chelsea-t, duke konfirmuar zërat që...

Higuain nuk shënon më, kritikohet skema e Gattusos

Gonzalo Higuain nuk po kalon një periudhë të mirë dhe këtë e vërteton forma e tij, duke qenë se nuk ka shënuar prej më...