29/09/2023
Tags Luiza Gega

Tag: Luiza Gega

“Karantinë” në 2400 metra lartësi, Luiza Gega tregon ditët keniane

Pandemia e koronavirusit dhe shtyrja e Lojërave Olimpike të Tokios për vitin e ardhshëm i kanë prishur disi planet e kampiones shqiptare, Luiza Gega,...

Presidenti Meta vlerëson me Titullin “Mjeshtër i Madh” atleten Luiza Gega

Presidenti Ilir Meta vlerësoi me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh” atleten, Luiza Gega. Kreut të Shtetit, i dorëzoi Titullin kampiones së atletikës shqiptare...

Luiza Gega përgatitet për Botërorin e Doha: Jam në formë

Atletja Luiza Gega do të përfaqësojë Shqipërinë në Kampionatin Botëror të Doha, turne që zhvillohet në fund të shtatorit. Në këtë event ajo do...