28/10/2020
Tags Lulzim basha

Tag: lulzim basha

FOTO/ Basha me maskë në supermarket, në radhë për të blerë...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha është fotografuar sot nga paparazzi i Panorama.al teksa kryente pazaret në një supermarket në vend. Vetë lideri i opozitës, është...

Basha zbulon nëse i është nënshtruar testit të koronavirusit

Në konferencën online me gazetarët, kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se ndonëse vendi po përballet me përhapjen e koronavirusit, gjendja e tij shëndetësore është e...

Ekipi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali, Basha: Një akt...

Kryetari i Partisë Demokratikë Lulzim Basha e quan akt heroizmi nismën e ekipit të mjekëve dhe infermierëve shqiptarë për të shërbyer në luftën kundër...

“Fasoneritë dhe call centerat bombë me sahat. Rama të dëgjojë zërin...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, i ka konsideruar “bombë me sahat” fasonët dhe call center-at, ndërsa tha se mendimin për mbylljen e tyre, në...

Basha: Qeveria paguan 4 ndërtues 22 milion euro, shëndetësisë i jep...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, e konsideron të pamjaftueshme dhe jo transparente paketën mbështetëse të qeverisë për tejkalimin e krizës ekonomike për shkak të...

Topalli, akuza Bashës: E ktheu partinë në biznes të familjes, duhet...

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka shpërthyer sot në akuza kundër kryetarit të PD, Lulzim Basha. Me anë të një postimi në “Facebook”, Topalli tha se...

Basha nga Kukësi: Do të heq taksën e Rrugës së Kombit...

Lulzim Basha ishte sot në një familje kuksiane, ku u njoh nga afër me shqetësimet e banorëve, që janë kryesisht varfëria dhe emigracioni. Gjatë...

Basha në shtëpinë e qytetarit: Kjo është gjendja normale e frigoriferit?

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte në shtëpinë e një qytetari në Tiranë. Në një video postuar në Facebook me hashtagun “Po të dëgjoj”,...

“Pazari i pistë”, Topalli: Pasi zhduku PD-në, Basha i dhuroi Ramës...

Ish-kryetja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka akuzuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, si "njeriun që la vendin pa opozitë!". Ajo e cilësoi marrëveshjen e sotme...

Basha: Nevojitet një qeveri e përgjegjshme, që nuk pasurohet mbi rrënojat...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi paraditen e së martës familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Në kthim, Basha publikoi...