31/05/2020
Tags Sharon stone

Tag: sharon stone

Ekipi mjekësor për të ndihmuar Italinë, Sharon Stone: Faleminderit me gjithë...

Ekipi mjekësor për të ndihmuar Italinë, Sharon Stone: Faleminderit me gjithë zemër Shqipëri Vendi ynë dërgoi në vendin fqinj, mjekë dhe infermierë për të ndihmuar...

Sharon Stone riprodhon skenën e “Basic Instinct” për një arsye madhore...

Aktorja e famshme, Sharon Stone mori çmimin “Gruaja e vitit” që ndahet nga revista “GQ, Gentelman’s Quarterly”. 61-vjeçarja e famshme që ka luajtur në...

61 vjeç, por Sharon Stone pozon topless dhe është seksi (FOTO)

Ajo konsiderohet si një nga ikonat seksi të Hollivudit. Madje, edhe tani që është 61 vjeç. Pavarësisht moshës, Sharon Stone tregon se mbetet ende një femër...