14/12/2019
Tags Tayna

Tag: Tayna

“Vajzat kosovare janë të papara”, Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe...

Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë...