01/08/2021
Tags Valdrin pjetri

Tag: valdrin pjetri

PD publikon dokumentet: Si u dënua dhe u dëbua Valdrin Pjetri...

Vijojnë akuzat e opozitës ndaj Valdrin Pjetrit. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka publikuar sot provat që sipas tij dëshmojnë për...