Aktualitet Vjollca Hoxha zbulon kush do ta drejtojë Top Channel

Vjollca Hoxha zbulon kush do ta drejtojë Top Channel

Presidentja e Top Channel, Vjollca Hoxha ka reaguar për herë të parë pasi Ben Blushi u largua nga Top Channel, katër vite pasi e drejtoi këtë televizion.

Në një e-mail drejtuar stafit, Hoxha shkruan se drejtimin e Top Channel tashmë do ta marrin trashëgimtarët, njëri nga fëmijët e Vjollca Hoxhës, Sara, Lori, Redia dhe Etan Hoxha.

Sot Ben Blushi u largua nga posti që kishte në Top Channel duke njoftuar punonjësit nëpërmjet një e-maili për largimin e tij.