21/08/2019
Authors Posts by American Eye

American Eye

13073 POSTS 0 Komente

Sondazhi: Gratë tradhtojnë me burrat që kanë bark

Trup i bukur, me muskuj dhe i palestruar: të gjithë mendojnë se ky është imazhi i mashkullit që do të “çmendte” çdo femër. Por...

Lu: Gjuha shqipe shumë e bukur, por ja pse të huajt...

Një mesazh i bukur është ai që ambasadori Donald Lu u ka përcjellë 41 vullnetarëve të rinj të Korpusit të Paqes, që për 2...

Monica Belluci hap festivalin e Cannes në mënyrën më seksi (VIDEO)

Monica Bellucci përmbushi rolin e saj prestigjioz në ceremoninë e hapjes së 70 vjetorit të Festivalit të Filmit në Cannes në mbrëmjen e së...

Nëndrejtori i AKBN-së bën biznes me firmën nën hetim për kontrabandë

Dokumentet e siguruara nga BIRN tregojnë se kompanitë e nëndrejtorit të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, Bardhi Meli kanë përfituar të paktën dy kontrata...

Vasil Laçi, plumba Perandorit…

Nga filmi "Plumba perandorit" 17 maj 1941 - Vasil Laçi kryen atentat ndaj mbretit të Italisë dhe Shqipërisë dhe perandorit të Etiopisë Viktor Emanueli III-të Më...

Ja sa kohë mund të rezistojnë femrat pa bërë seks

Jeta jonë përbëhet nga pesë pjesë të rëndësishme: emocionalja, mendorja, shoqërorja, shpirtërorja dhe fizikja. Nuk mund të zgjidhni dot se cila prej tyre ka...

Bota dhe Ballkani presin me ankth vizitën e Erdoganit në SHBA

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan do të vizitojë SHBA-në gjatë 15 deri në 17 majit për të diskutuar rreth çështjeve të ndjeshme që do...

Femrat tregojnë 7 praktikat seksuale që ato pëlqejnë më shumë në...

Pasi ke parë një ndeshje futbolli me një birrë në dorë, mendohu për një moment për çfarë duhet të ndihesh mirënjohës. Ushqim i mirë,...

“E dërgova vajzën me duart e mia tek mjekët vrasës”

Në shtëpinë e Blerta Pepës janë hapur dyert e mortit ndërsa vaji e lotët nuk kanë pushuar nga çasti që 16-vjeçarja humbi jetën në...

Kush është Hoyt Brian Yee, “buldozeri” amerikan që do negociojë krizën...

Kriza politike në Tiranë ka detyruar Departamentin Amerikan të Shtetit të dërgojë në Shqipëri ditën e hëne, Zv/Ndihmës Sekretarin Amerikan për Europën dhe Euroazinë,...