13/04/2024
Authors Posts by American Eye

American Eye

4338 POSTS 0 Komente

Nuk e lejuan te futet në spital, nëna e shoferit të...

Pak pasi shoferi i prokurorit Ndjoji, ka mbërritur në spitalin e Traumës në kryeqytet për trajtim të specializuar, pasi mbeti i plagosur në atentatin...

Emrat/ Ja kush janë dy personat e tjerë që ishin me...

Një atentat ka ndodhur në Shkozet të Durrësit ku kanë mbetur të plagosur tre persona, një nga të cilët prokurori Arjan Ndoj. Personat e tjerë...

Pak sekonda pas atentatit, pamjet e nxjerrjes nga makina të prokurorit

Detaje të tjera zbulohen nga atentati me tre të plagosur në Durrës, mes të cilëve është edhe prokurori Arjan Ndoji. Gazetarja e Enkelejda Arapi bën...

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Kryeministri e përfshiu në grupin “KÇK”, akuza...

Pasditen e sotme është realizuar një atentat ndaj makinës me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit, Arjan Ndoj dhe dy persona të tjerë. Ngjarja...

Pas penalltisë së Ronaldos reagon Insigne: Po shkatërroni futbollin Italian

Java e 11-të e Serie A ishte një javë e mbushur me shumë polemika për vendimet e arbitrave dhe përdorimin e VAR. Polemikat në sfidën...

Syri i Kaltër/ Publikohet shkresa e ministres Denaj: Ministria e Turizmit...

Bëhet publike edhe shkresa e firmosur nga ministrja e Financave, Anila Denaj, ku urdhërohet anulimi i procedurës për dhënien me qira të Syrit të...

Depardieu: Shqipërinë e njoh nga koha e monstrës Millosheviç, Europa po...

Aktori i madh francez Gerard Depardieu ndodhet në Shqipëri për të realizuar një pjesë të xhirimeve filmin e tij më të fundit. Në një...

Angela Martini surprizon fansat, publikon librin e saj të parë në...

Angela Martini, është një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat rozë si për jetën e saj personale dhe atë profesionale. Ajo prej vitesh...

Leonardo DiCaprio mbështet nismën për mbrojtjen e lumit Vjosa

Aktori i njohur i Hollywoodit Leonardo DiCaprio i është bashkuar fushatës për mbrojtjen e lumit Vjosa nga ndërtimi i heceve. Përmes një postimi në faqen...

Përfundon takimi LDK-VV, çfarë u diskutua mes tyre?

Mediat kosovare kanë raportuar se ka mbaruar takimi i katërt i grupeve të punës nga partia e LDK dhe e Vetëvendosjes, për sa i...