Politika Fotolajm/ Edhe aktori Robert Ndrenika merr pjesë në votime

Fotolajm/ Edhe aktori Robert Ndrenika merr pjesë në votime

Ikona e teatrit dhe kinematografisë shqiptare, Artisti i Populli, Robert Ndrenika ka votuar ditën e sotme.

Ndrenika ka votuar në njësinë 10 të Tiranës, te ”Konferenca e Pezës”.

Ditën e sotme, në të gjithë Shqipërinë shqiptarët zgjedhin kryebashkiaket e rinj për 4 vitet e ardhshme, ndërsa opozita ka bërë thirrje për bojkot.