Horoskopi Horoskopi, e enjte 3 tetor 2019

Horoskopi, e enjte 3 tetor 2019

Dashi

Dashuria: Yjet njoftojnë një pamje sentimentale të pasigurt, periudha nuk është e dashur ndaj dashurisë. Projektet që lidhen me çështjet e zemrës vazhdojnë me vështirësi të dukshme. Mos e humb durimin. Beqarët mund të shpresojnë për njohje.

Puna: Përkundër frikës për të mos pasur sukses, ju do t’i bindni ata që mbështeten në vlefshmërinë e kërkesave tuaja, duke tejkaluar pritjet.

Demi

Dashuria: Në ndjenja sot gjendja shpirtërore nuk është më e mira, dhe është e mundur që një keqkuptim me partnerin të përfundojë duke prishur një mbrëmje që duket se premton shumë. Është më mirë që beqarët të jenë të kujdesshëm për të shmangur keqkuptimet me disa njohje të reja.

Puna: Ju keni të gjitha cilësitë e nevojshme për të aspiruar për një të ardhme më të mirë profesionale, por gjithashtu do të duhet të pranoni disa sakrifica të vogla.

Binjakët

Dashuria: Do të duhet të jeni të qartë për sferën sentimentale, vetëm në këtë mënyrë mund të lindë diçka me të vërtetë e bukur. Bëni një pushim relaksues. Planetët duken të favorshëm për beqarët, por këshillojnë të mos ndërmarrin hapa të rrezikshëm.

Puna: Nëse keni ndonjë biznes të jashtëzakonshëm, sigurohuni. Përkundër të papriturave, gjithçka do të shkojë  mirë.

Gaforrja

Dashuria: Ju keni bërë gjithçka për të fituar partnerin tuaj dhe me siguri jeni akoma të dashuruar. Mos harroni të tregoni emocionet tuaja. Beqarët do mund të përfitojnë nga kjo periudhë për të bërë pushtime të reja!

Puna: Sipas horoskopit, një çështje që dukej se ishte zgjidhur, papritmas mund të shfaqë disa ndërlikime.

Luani

Dashuria: Nëse në vend që të shpëtonit nga problemet që keni ndaluar të reflektoni për një moment, do të kuptonit se vështirësitë nuk janë aq të pazgjidhshme. Dashuria mund t’ju rezervonte surpriza të këndshme. Beqarët mund të llogarisin në një ditë relaksuese, plot takime.

Puna: Problemet tuaja private kanë filluar të ndikojnë gjithashtu në punë. Mundohuni të përqendroheni më shumë.

Virgjëresha

Dashuria: Nëse historia juaj ka lindur tani, është më mirë të mos mbështeteni shumë në një të ardhme të mundshme. Tani për tani Hëna favorizon çiftet që janë së bashku për një kohë të gjatë. Beqarët mund të pësojnë stres dhe temperament të keq, por shumë shpejt do ta kalojnë.

Puna: Mendimi i një kolegu nuk ju intereson aq shumë. Vlerësoni mjedisin ku punoni për të vendosur.

Peshorja

Dashuria: Një shpërqendrim mund të rrezikojë një marrëdhënie që ka duruar prova të rënda. Beqarët, nga ana tjetër, kënaqen të bëjnë arritje të reja dhe të bëjnë njohje të reja. Disa njerëz intrigues do t’ju magjepsin dhe do t’ju fitojnë zemrën.

Puna: I vëmendshëm ndaj eprorëve të pakëndshëm sot, dikush nuk duket i favorshëm për projektin tuaj novator. Varet nga ju të ndryshoni mendim.

Akrepi

Dashuria: Nëse një fjali e shqiptuar nga partneri juaj ju ka zhgënjyer, mos u bëni sulm dhe mos bëni përfundime të nxituara. Në vend të kësaj, kërkoni sqarime. Nëse jeni beqar dhe ju pëlqen të flisni, sot do të keni shumë mundësi të keni shkëmbime interesante kulturore.

Puna: Sot do të keni mundësi të kapni një mundësi të çmuar që do të ndodhë brenda mundësive tuaja. Mos u mendoni shumë.

Shigjetari

Dashuria: Një marrëdhënie e hershme mund të përballet me pengesa pavarësisht dëshirës suaj. Në çdo rast, është mirë të flasim qartë dhe të mos japim shpresë të rreme. Planetët janë në anën e zemrave të vetmuara që janë gati të bëjnë miq të rinj.

Puna: Nëse keni një çështje ligjore në pritje, mund të merrni frymë lirisht. Megjithë pengesat, do i zgjidhni shpejt.

Bricjapi

Dashuria: Në këtë periudhë keni më shumë shanse të afroheni me partnerin tuaj, bëjeni atë pa ju thënë të tjerët. Nëse jeni vetëm dhe doni t’i thoni lamtumirën zakoneve të këqija, me Hënën miqësore mund të filloni ta shikoni të ardhmen me optimizëm.

Puna: Nëse ekziston mundësia e një udhëtimi profesional, shikoni anën pozitive: do të jetë një mundësi për të mos u humbur.

Ujori

Dashuria: Vlerësoni veten më shumë dhe të tjerët do t’ju pëlqejnë gjithashtu. Mbajeni në mend këtë rregull dhe shiko veten në pasqyrë dhe përpiquni të buzëqeshni. Beqarët sot do të jenë në gjendje t’i përkushtohen më shumë qëndrimeve të tyre dhe të kultivojnë miqësi të reja.

Puna: Ndoshta do të jeni pak të përqendruar dhe zelli do të jetë i pakët. Por duke u përqëndruar në intuitë, do të merrni ende rezultate shumë pozitive.

Peshqit

Dashuria: Shënimet sarkastike të partnerit mund të jenë pasojë e mungesës së vëmendjes suaj ndaj jetës në çift. Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të takojnë njerëz stimulues, por ata do të duhet të përfshihen për të arritur deri në pikën e duhur.

Puna: Do të duhet të punoni shumë për të arritur qëllimet dhe për të zgjidhur problemet e vogla të përditshme.