Horoskopi Horoskopi, e martë 6 tetor 2020

Horoskopi, e martë 6 tetor 2020

Dashi

Dita e sotme do të jetë një ditë shumë premtuese, veçanërisht nëse doni të filloni projekte të reja biznesi. Kujdes me incidentet “diplomatike”. Në dashuri, yjet do të jenë mbështetës, pavarësisht nëse jeni beqarë apo të angazhuar.

Demi

Do të duhet të bëni shumë kujdes, veçanërisht në dashuri. Mundohuni të mos bini në grackën e debateve. Në punë mund të merrni kënaqësi të madhe dhe rezultate konkrete shumë shpejt!

Binjakët

Sot mund të ketë momente tensioni në çift. Mundohuni të jeni të kujdesshëm! Në punë keni shumë projekte në proces. Edhe nëse nuk keni siguri financiare për momentin, hidhni hapa përpara!

Gaforrja

Sot do të duhet të jeni shumë të duruar nëse lindin vështirësi në çift. Mos i impononi gjërat! Në frontin e punësimit mund të ketë pak të ardhura. Mundohuni të kurseni sa më shumë që të jetë e mundur!

Luani

Sot mund të vendosni të hiqni dorë nga një histori që tani ka marrë fund. Në punë duhet të ndaleni dhe të vlerësoni situatën tuaj. Mundohuni të gjeni më shumë besim në të ardhmen.

Virgjëresha

Këtë të martë, kush është beqar duhet të dalë në pah: yjet do të jenë shumë premtues! Në frontin e punës do të jetë një ditë që do të favorizojë takime të rëndësishme. Përfitoni prej saj për të zgjeruar rrjetin tuaj të kontakteve.

Peshorja

Sot mund të rikuperoni mirëkuptimin e çiftit, pas momenteve të tensionit të përjetuara kohët e fundit. Një ditë mjaft interesante përpara në punë. Mundohuni të kurseni ca para shtesë!

Akrepi

Sot mund të ndjeni zemërim ose nervozizëm në dashuri, veçanërisht nëse po përpiqeni të arrini një person të pakapshëm. Edhe në punë, mund të mendoni se situata po del nga kontrolli juaj. Ruani qetësinë!

Shigjetari

Hëna do të jetë në një aspekt interesant sot. Mundohuni të jeni të duruar, veçanërisht në dashuri. Në punë nëse nuk do të mbahen të gjitha premtimet që ju kanë bërë. Mos e ulni veten. Reagoni!

Bricjapi

Këtë të martë do të duhet të bëni shumë kujdes në dashuri dhe të shmangni provokimin e partnerit tuaj. Në frontin e punës do t’ju duhet të ndaleni dhe të vlerësoni zgjedhjet e reja për të bërë. Deri në fund të vitit 2020 do të vijnë zgjidhje të vlefshme për problemet tuaja.

Ujori

Sot do të duhet të mblidhni gjithë guximin tuaj dhe të përballeni me disa çështje kritike në dashuri. Në punë mund të ketë mundësi që nuk duhet të nënvlerësohen, veçanërisht për ata që duan të ndryshojnë vendin e punës.

Peshqit

Afërdita do të jetë disonante këtë ditë të martë: do të keni mungesë qetësie në dashuri. Në punë do të duhet të keni më shumë durim. Nëse dikush ju bezdis, ruani qetësinë!