Horoskopi Horoskopi, e shtunë 11 dhjetor 2021

Horoskopi, e shtunë 11 dhjetor 2021

Dashi

Jini diplomatik, veçanërisht nëse ju provokojnë. Dita ka një fillim të vështirë në dashuri. Në punë është më mirë të shtyni për vitin e ri investimet për ristrukturim dhe shitje.

Demi

Fundjavë plot emocione në dashuri. Në punë duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem me paratë. Jini të vetëdijshëm për mundësinë e ndryshimit në punë.

Binjakët

Në dashuri sot është më mirë të mbani nën kontroll të gjitha emocionet e pakëndshme. Në punë, nëse keni një biznes duhet të rishikoni marrëdhëniet me një partner.

Gaforrja

Takime të reja të këndshme mund të vijnë në dashuri. Në punë mos i nënvlerësoni propozimet e reja. Nëse keni të bëni me një shitje, mund të ketë një vonesë për shkak të çështjeve burokratike.

Luani

Në dashuri është më mirë të shtyni të gjitha diskutimet e rëndësishme në datën 12. Në punë po përjetoni një periudhë ndryshimesh me role dhe zëvendësime të reja.

Virgjëresha

Hëna përballë dashurisë, më mirë të qëndroni larg njerëzve që mund të krijojnë probleme. Megjithatë në punë po reflektoni për lajmet.

Peshorja

Jini të durueshëm në dashuri, Hëna është e kundërt me ju. Shtyni vendimet në punë.

Akrepi

Afërdita ende pozitive për emocionet, kjo ditë është e dobishme edhe për ndjenjat. Në punë duhet të bësh diçka, janë shpenzuar shumë para për familjen dhe duhet të rikuperosh.

Shigjetari

Mos vendosni shumë mish për të gatuar. Duket se zemra juaj është e ndarë mes dy pretendentëve. Një ngarkesë energjie pozitive po vjen në punë, duke u rritur që nga dita e 13-të.

Bricjapi

Është dita e duhur për të thënë atë që ndjeni. Mos e shtyni për nesër, përndryshe priten hutime të vogla. Nëse keni ndonjë problem në punë, mund të jeni të dyzuar në zgjidhjen që duhet ti jepni.

Ujori

Sot përballuni me një fjalim që e kishit shtyrë, keni ide më të qarta. Në punë mund të dëshironi të ndryshoni, por kujdes nga armiqtë.

Peshqit

Hëna është në shenjën tuaj: kjo frymëzon ëmbëlsi dhe emocione të mira. Yjet janë të favorshëm në të gjitha fushat, është koha për një ide të mirë në punë.