Extra Noizy nuk i ndahet Olti Currit: Dështak, bëji tag lokalit të të...

Noizy nuk i ndahet Olti Currit: Dështak, bëji tag lokalit të të japin pije falas!

Sherri virtual mes Noizy-t dhe Olti Currit vijon në Instagram.

Dje duket sikur gjithçka u mbyll me postimet e Olti Currit në Instagram, i cili i kërkoi Noizy-t të mos luajë me paratë e të tjerëve nëpër postime në Instagram.

Ndërkohë në një postim të fundit të Oltit në Instagram, reperi ka lënë një koment ngacmues të cilit i ka kthyer sërish përgjigje blogeri.

“Bëji tag lokalit të të japin pije falas dhe merru me punët e tjerëve, se vetë s’ke. 🤣 Dështak”, i shkruante Noizy, ndërsa Olti i përgjigjej:

“Hahahhaha ik te “Portokallia” se na gajase me humor se me këngë s’po bon gjë. Të gjitha njesoj ke 10 vjet. Dështak kronik”.