Extra Olta Gixhari për “çunat” e babit: Nëse kam një të tillë, i...

Olta Gixhari për “çunat” e babit: Nëse kam një të tillë, i bie ta shkel me këmbë

Aktorja Olta Gixhari ka marrë shpesh herë vëmendjen e mediave për jetën private, por asnjëherë nuk është konfirmuar një lidhje e saj.

Vetë ajo ka treguar se për momentin është beqare dhe zgjedh të jetë e tillë derisa të gjejë një mashkull me të cilin do të kuptohet.

“Unë kam patur një histori jo me një djalë që punonte kamerier, por që vinte nga një familje shumë e thjeshtë. Ia dilnim të dy ne domethënë.

Me një njeri që nuk ka ambicie nuk rri dot, sepse ti lë xhepat bosh, apo me një njeri që i ka dhënë babi një makinë të bukur dhe rri kot.

Nëse unë kam një mashkull të tillë i bie që ta shkel me këmbë“, tha ajo në emisionin “Thumb”.