20/09/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e hënë 18 maj 2020

Dashi Edhe një natë e qetë mund të shndërrohet në një aventurë të çmendur. Jeta juaj shoqërore është padyshim duke marrë një kthesë të fortë...

Horoskopi, e diel 17 maj 2020

Dashi Hëna do të hyjë në shenjën tuaj, duke ju dhuruar një ditë interesante. Në familje dikush do ju kërkojë diçka. Angazhimet profesionale do të...

Horoskopi, e premte 15 maj 2020

Dashi Fundjava do të përfundojë me Hënën në shenjë, saktësisht të dielën e cila do të jetë më e mira e javës. Në 48 orët...

Horoskopi, e enjte 14 maj 2020

Dashi Me Mërkurin dhe Venusin në favorin tuaj, dashuria do të jetë më e thjeshtë. Do të nisë një përmirësim i ndjeshëm, lidhur me pasiguritë...

Horoskopi, e mërkurë 13 maj 2020

Dashi Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe yjet do të kenë ndikim pozitiv. Edhe dashuria do të dhurojë emocione të bukura gjatë kësaj...

Horoskopi, e martë 12 maj 2020

Dashi Pas ditëve të lodhura dhe me ngarkesë për jetën në çift, më në fund do të nisë përmirësimi. Raportet me të tjerët do të...

Horoskopi, e hënë 11 maj 2020

Dashi Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatërrosh më tej raportet...

Horoskopi, e diel 10 maj 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni energjinë për të gjetur një...

Horoskopi, e shtunë 9 maj 2020

Dashi Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe nëse keni hasur në vështirësi, është momenti i rikuperimit. Mundohuni që të mos izoloheni dhe të...

Horoskopi, e premte 8 maj 2020

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të jeni të karikuar me energji. Në dashuri Hëna do ju ndihmojë, ndërsa tensionet do të bien. Mbani parasysh...