14/12/2019
Tags Kuajt

Tag: kuajt

Të egër dhe të lirë, kuajt e vërtetë të vikingëve (FOTO)

Kuajt islandezë kanë jetuar në ishullin verior të Europës që prej epokës së Vikingëve dhe sot mund të gjenden thuajse në të gjithë pjesën...

Kali me flokë biond që po çmend rrjetin (FOTO)

Një kalë i quajtur Storm po çmend rrjetin. Kali 8-vjeç është bërë i famshëm për shkak të flokëve me onde të gjata ngjyrë argjendi. Flokët e...