01/04/2020
Tags Paolo Maldini

Tag: Paolo Maldini

Paolo Maldini i prekur nga koronavirusi: Lufta ime me armikun e...

Ish-futbollisti Paolo Maldini dhe tashmë drejtuesi i Milanit, tani është më mirë. Ai rezultoi pozitiv me koronavirus, së bashku me djalin e tij. Në...

Paolo Maldini dhe djali e tij, me koronavirus

Klubi i Milanit ka konfirmuar përmes një deklarate për mediat se drejtori teknik dhe legjenda e klubit, Paolo Maldini, ka rezultuar i infektuar me...

Djali i Paolo Maldinit grumbullohet për herë të parë me Milanin

Vjen grumbullimi për herë të parë në Serinë A për Daniel Maldinin, djalin e kapitenit legjendar të Milanit, Paolo Maldini. Mungesat e Borini, Calhanoglu dhe...

Maldini: Ibrahimovic te Milani? Nuk e di nëse mund ta pranojë...

Ai nuk dëshiron të presë 10 vite për një Milan konkurrues, por në të ardhmen e tij ka vend vetëm për kuqezinjtë. Ky është...