Aktualitet Tronditet Elbasani, vritet avokati i Shullazit

Tronditet Elbasani, vritet avokati i Shullazit

Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur pak më herët qytetin e Elbasanit.

Mësohet se nga të shtënat ka humbur jetën avokati Ravik Gurra.

Vrasja ka ndodhur në qendër të qytetit.

Gurra ishte avokat i familjes së Çapëve në Elbasan si dhe i Shullazit.