Aktualitet Vrasja në Kavajë, burg për vëllain e policit, iu gjet drogë në...

Vrasja në Kavajë, burg për vëllain e policit, iu gjet drogë në shtëpi

Bernard Toçi vëllai i policit Bledar Toçi do të qëndrojë në burg. Gjykata e Kavajës caktoi masën e sigurisë arrest me burg për Toçin i cili u arrestua pas masakrës që ndodhi brenda në shtëpinë e Marsida Qatjas, aty ku u vra Dritan Hoxholli dhe u plagos Bledar Toçi.

Në shtëpinë e Bernardit u gjetën 7 doza kokainë dhe avokati i tij tha në gjykata se ishte për të qetësuar babain e sëmurë rëndë.

Bernard Toçi u arrestua në shtëpinë e tij ku po vuante dënimin me kusht për lëndë narkotike.

Ai akuzohet për prodhim dhe tregtim të drogës.