21/10/2019
Authors Posts by American Eye

American Eye

15243 POSTS 0 Komente

Vajza, i mbani këmbët si në foto? Ja çfarë tregon për...

Besojeni ose jo, trupi mund të zbulojë shumë anë të karakterit të njeriut, sidomos atëherë veprimet kryhen pa vetëdije. Këto veprime mund të hedhin dritë...

Sherr për një grumbull zhavorri, burrë e grua masakrohen nga nipi

Burrë e grua kanë mbetur të plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në Fushë-Mamurras, kur Agustin dhe...

Vasili vazhdon të bëjë opozitë nga… Facebook-u

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar sërish në Facebook për situatën e zjarreve, mungesës së energjisë dhe të ujit. “Dikush duhet...

FOTO: Lufta me zjarret, Rama tregon dy nga heronjtë e këtyre...

Situata e vështirë me zjarret ka zbritur në terren forcat e ushtrisë dhe ato të zjarrfikëses për të vënë në kontroll flakët. Kryeministri Rama ka...

VIDEO E GRABITJES/ Banda italo-shqiptare shqelmon në fyt gruan që nuk...

Mëngjesin e sotëm, Policia italiane ka zhvilluar operacionin ‘San Lorenzo” ku ekzekutuar masën e arrestit me burg dhe arrestit shtëpiak lëshuar nga Gjykata e...

Alarmi: Pas të nxehtit, Shqipëria rrezikohet nga tërmete të forta

Vera më e thatë dhe më e nxehtë e 80 viteve të fundit që ka prekur vendin tonë, përveç problematikës aktuale të zjarreve pritet...

Banka nuk mbulon 222 mln euro të PSG, Barcelona pezullon transferimin...

Barcelona nuk ka ndërmend të akordojë çertifikatën ndërkombëtare të transferimit për PSG, në mënyrë që Neymar të mund të luajë me ekipin francez, të...

Paradokse gushti

Sot kemi dy parti në opozitë që kanë shumicën në qeveri! Ministrat e opozitës vijojnë përgatitjet për raportin e zgjedhjeve, për të cilat opozita nuk...

SHBA-Kore e Veriut: Vringëllimi i rrezikshëm i shpatave

Trump nuk njihet për fjalët e përmbajtura, por kërcënimet e tij ndaj Koresë së Veriut kanë një tonalitet të ri. Ky konflikt është maksimalisht...

Nga shtatori, një taksë e re për qytetarët. Ja sa do...

Nëse jeni duke shijuar pushimet diku larg shtëpisë në bregdet apo në mal, mos e largoni plotësisht mendjen nga jeta politike e përditshmërisë. Kjo, që...