24/10/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e premte 22 maj 2020

Dashi Planetët janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit,...

Horoskopi, e enjte 21 maj 2020

Dashi Nëse keni pëlqim për dikë, mos hiqni dorë! Duhet të organizoni më mirë angazhimet tuaja. Mund të hasni në probleme lidhur me punën, për...

Horoskopi, e martë 19 maj 2020

Dashi Do të ndiheni mjaft të tensionuar gjatë kësaj dite. Do të ndiheni të pakënaqur, por pavarësisht kësaj mundohuni që të qëndroni pozitiv. Demi Ju pret një...

Horoskopi, e hënë 18 maj 2020

Dashi Edhe një natë e qetë mund të shndërrohet në një aventurë të çmendur. Jeta juaj shoqërore është padyshim duke marrë një kthesë të fortë...

Horoskopi, e diel 17 maj 2020

Dashi Hëna do të hyjë në shenjën tuaj, duke ju dhuruar një ditë interesante. Në familje dikush do ju kërkojë diçka. Angazhimet profesionale do të...

Horoskopi, e premte 15 maj 2020

Dashi Fundjava do të përfundojë me Hënën në shenjë, saktësisht të dielën e cila do të jetë më e mira e javës. Në 48 orët...

Horoskopi, e enjte 14 maj 2020

Dashi Me Mërkurin dhe Venusin në favorin tuaj, dashuria do të jetë më e thjeshtë. Do të nisë një përmirësim i ndjeshëm, lidhur me pasiguritë...

Horoskopi, e mërkurë 13 maj 2020

Dashi Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe yjet do të kenë ndikim pozitiv. Edhe dashuria do të dhurojë emocione të bukura gjatë kësaj...

Horoskopi, e martë 12 maj 2020

Dashi Pas ditëve të lodhura dhe me ngarkesë për jetën në çift, më në fund do të nisë përmirësimi. Raportet me të tjerët do të...

Horoskopi, e hënë 11 maj 2020

Dashi Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatërrosh më tej raportet...