22/09/2021
Tags Vrasja në Elbasan

Tag: Vrasja në Elbasan

Vrasja në Elbasan, Meta: Mund të ishte shmangur, PD denoncoi emrat...

Presidenti Ilir Meta ka dalë sot në një konferencë shtypi lidhur me ngjarjen tragjike të Elbasanit, duke i kërkuar Prokurorisë dhe Policisë së Shtetit...

Masakra në Elbasan: Si ndodhi përplasja e armatosur dhe kush janë...

11 persona janë arrestuar në total dhe një tjetër është shpallur në kërkim për ngjarjen e rëndë të një dite më parë në Elbasan,...

Artan Hoxha: Si u arratis vrasësi i Pjerin Xhuvanit në Tiranë,...

Arbër Papleka është autori i vrasjes së Pjerin Xhuvanit ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ndërsa nga shkëmbimi i zjarrit mbetën edhe 4...

Lleshaj për krimin në Elbasan: Ka të gjitha tiparet e një...

Për ngjarjen e sotme në Elbasan ka reaguar edhe ish- ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Në një postim në facebook ai thotë se kjo...

Vrasja në Elbasan, Balla: PD ka sjellë furgonë me paramilitarë të...

Drejtuesi politik i qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi këtë të mërkurë në Elbasan, ku mbeti i...

Vrasja në Elbasan, reagon ambasada e SHBA: Meta, Rama dhe Basha...

Ambasada amerikane në Tiranë reagoi pas vrasjes në Elbasan të Pjerin Xhuvanit dhe plagosjes së 4 personave të tjerë, duke theksuar se çështja duhet...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, kush janë të plagosurit në Elbasan

Të shtënat me armë që tronditën këtë të mërkurë Elbasanin, ku mbeti i vrarë 56-vjeçarin Pjerin Xhuvani, lanë gjithashtu të plagosur 4 persona të...