03/10/2022
Authors Posts by American Eye

American Eye

56310 POSTS 0 Komente

STATISTIKAT/ Kë përfaqëson Kuvendi: Shqipërinë apo Tiranën?

Nga Afrim Krasniqi Janë zgjedhur për të përfaqësuar qytetarët nga Vermoshi, Hasi, Bilishti deri në Konispol, dhe për ironi, deputetët që përfaqësojnë Vermoshin, Hasin, Bilishtin...

Pas takimit me Guvernatorin, Tahiri: Policia do të shoqërojë paratë e...

Banka e Shqipërisë dhe Ministria e Brendshme kanë rënë dakord për hartimin e një plani “të detajuar” masash për shmangien e grabitjeve të mjeteve...

Ministrja Klajda Gjosha “shkarkon” veten

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka bërë një gafë që ka bërë xhiron e mediave. Në fletoren zyrtare është publikuar një urdhër, ku ministrja Gjosha...

Emrat e 191 kandidatëve për organet e Vetting-ut

Institucioni i Avokatit të Popullit ka publikuar sot listën me kandidatët që kanë shprehur interesin për të qenë pjesë e organeve të Vettingut. Përmes një...

Ancelotti: 7 ekipet që mund të fitojnë Champions-in

Nga Championsi te biseda me Lahm, trajneri i Bayern Munich flet për gjithçka Gazeta italiane “Corriere dello Sport” ka zhvilluar një intervistë me trajnerin Carlo...

Krimi i pasionit në Fier: Pse u kthye në tragjedi lidhja...

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë e ndodhur në aksin rrugor Fier-Hoxharë, në afërsi të fshatit Shënpjetër, kur trupat e pajetë të...

Shqipëria, Kroacia dhe Mali i zi kërkojnë takim me administratën Trump

Tre ministrat e Jashtëm të rajonit, ai i Shqipërisë, Kroacisë dhe Malit të Zi i kërkojnë administratës së re amerikane një takim të përbashkët...

Grabitja në Rinas, sot banka shoqëroi paratë sërish me të njëjtën...

“Sot më datën 10 shkurt 2017 me gjithë ngjarjen e ndodhur përsëri banka ka shoqëruar vlera monetare me Jaguar e cila nuk plotëson kriteret...

Zbuloni si flirton shenja juaj e horoskopit me anë të sms-ve

Ai ose ajo që nuk ka flirtuar ndonjëherë të flasë tani ose të heshtë përgjithmonë. E huazuam këtë shprehje nga betimi i ceremonisë martesore, por...

Alfred Peza dëshmon në Prokurori: Pasuria ime s’ka asgjë të paligjshme

Deputeti socialist, Alfred Peza ka dëshmuar mesditën e sotme përpara Prokurorisë lidhur me pasurinë e tij. Në një prononcim të shkurtër për mediat pas daljes...