Horoskopi Horoskopi, e diel 3 maj 2020

Horoskopi, e diel 3 maj 2020

Dashi

Yjet ju zënë ngushtë: është koha për të kuptuar atë që dëshironi me të vërtetë për të ardhmen tuaj. Nëse ende nuk mund të përgjigjeni, mbase duhet të shtyni vendime të rëndësishme për një ditë tjetër. Jupiteri në opozitë ju sjell tensione për paratë: shumë shpenzime! Këshillat e horoskopit të Paolo Fox për të dielën janë që të mos dorëzoheni në tundimin për të hedhur gjithçka në erë, sepse rezultatet e angazhimit tuaj do të vijnë shumë shpejt.

Demi

Ju duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri dhe të mbroni çiftin nga tensionet që shfaqen jashtë. Nëse një gabim vonon një projekt, përpiquni të jeni të duruar. Në këtë moment ju jeni gjithnjë e më të vetëdijshëm se do të kishit nevojë për një person të qëndrueshëm përkrah vetes. Në punë keni një dëshirë të madhe për të filluar përsëri, por ka ende shumë pasiguri për t’u dhe kjo ju bën veçanërisht nervozë.

Binjakët

Horoskopi i Paolo Fox ju fton të vononi krahasimet dhe zgjedhjet e rëndësishme, sepse nesër ndikimi i kundërt i Hënës mund të ju shkaktojë disa probleme. Në punë situata juaj përmirësohet: ju ngadalë rifilloni revanshin, pas një periudhe shumë të lodhshme. Vullneti për të filluar projekte të reja do të kthehet gjithashtu në javët e ardhshme.

Gaforrja

Nesër, sipas horoskopit të Paolo Fox, do të jetë një ditë mjaft e këndshme. Këtë muaj nuk do ta keni Saturnin në kundërshtim, që të krijojë probleme për ju, kështu që nëse jeni çift duhet të përfitoni nga maji për të bërë plane afatgjata. Në punë filloni të ingranoheni, edhe nëse rifillimi i vërtetë do të jetë në qershor, një periudhë në të cilën do të vijnë mundësi të reja.

Luani

Në dashuri filloni të ngjitni shpatin, kështu që ftesa e astrologut Paolo Fox për këtë të diel është të hapni njohuri të reja pa frikë. Nëse keni filluar një lidhje kohët e fundit, duhet të shkoni përpara pa shumë, por ose nëse. Në punë duhet të tregoheni më të kujdesshëm: kundërshtimi i Saturnit ende mund ta vështirësojë jetën tuaj. Nëse dikush ju tregon me gisht, zgjidhni mënyrën më diplomatike për një konfrontim.

Virgjëresha

Në vendin e punës, vala e favorshme për ju vazhdon. Sugjerimi i vetëm nga horoskopi i Paolo Fox është që të mos e teproni, përndryshe lodhja mund të ndikojë në marrëdhënie. Nesër do të dëshironi të rigjeni harmoninë me partnerin: shikoni vetëm për çiftet që kanë pasur konflikte të vogla kohët e fundit, sepse këtë muaj mund të ketë përsëri një siklet.

Peshorja

Tani e tutje, gjërat fillojnë të kthehen në drejtimin e duhur. Më në fund dëshironi të riktheheni në lojë pas disa muajsh të zënë. Historitë e porsa lindura do të kenë një shans të mirë për t’u rritur gjatë javëve të ardhshme. Puna gjithashtu fillon të rikuperohet, por periudha aktuale kërkon që ju të menaxhoni financat tuaja me maturi.

Akrepi

Horoskopi i Paolo Fox që prej kësaj të diele tregon fillimin e një rikuperimi të mirë si në dashuri, ashtu edhe në punë. Ngadalë rifitoni qetësinë në çift, edhe nëse më e mira do të vijë nga gjysma e dytë e muajit e tutje. Edhe gjatë punës ju rikuperoni terrenin e humbur në muajt e fundit dhe pasiguritë që ju kanë bërë më parë konfuzë do të kthehen gradualisht në siguri. Do të keni më shumë qartësi në rrugën përpara.

Shigjetari

Horoskopi i Paolo Fox për sot parashikon një farë hutimi në dashuri. Maji, ashtu si dhe Qershori, do të jetë një muaj reflektimi për çiftin dhe nëse nuk i mbani fort nervat, do të rrezikoni të rritni tensionin e çiftit. Puna ju thith në atë masë saqë ju heq energji nga jeta juaj e dashurisë. Disa pengesa të vogla mund t’ju ​​shkaktojnë pak nervozizëm.

Bricjapi

Ju keni një horoskop shumë premtues: astrologu Paolo Fox parashikon një ditë shumë pozitive sot. Çiftet e qëndrueshme mund të mendojnë të ndërmarrin një hap të rëndësishëm. Ata që u është dashur të kapërcejnë një krizë, tani do të kenë sigurinë ta zotërojnë jetën e tyre seriozisht dhe të mos jenë më në mëshirën e ngjarjeve. Puna gjithashtu po përparon mirë: mbase dikush tashmë ka pasur ndryshime domethënëse.

Ujori

Sot do të jetë një ditë paqësore në dashuri. Yjet mbështesin lidhjet e reja, për sa kohë që bëni përpjekje për të mos u izoluar. Në punë mund të ndjeheni pak të tensionuar: ndjeni nevojën për të shfaqur arsyet tuaja me ata që nuk mendojnë si ju. Ndërkohë, presioni i Saturnit vazhdon, gjë që ju shtyn të rishikoni shumë aspekte të jetës suaj. Kujdes për shpenzimet që lidhen me strehimin.

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, dashuria ngadalë rikuperohet. Problemet mund të shfaqen vetëm kur ndiheni se partneri juaj është ende shumë larg, fizikisht ose mendërisht. Yjet ju inkurajojnë të gjeni mirëqenie më të madhe dhe t’i zgjidhni këto vështirësi një herë e përgjithmonë. Puna përmirësohet: nëse ka pasur aksidente të vogla, tani mund t’i kapërceni ato më lehtë.