Horoskopi Horoskopi, e hënë 8 mars 2021

Horoskopi, e hënë 8 mars 2021

Dashi

Do të jetë një ditë premtuese për të gjithë ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Dashuria do të shkojë mirë, ashtu si edhe jeta juaj profesionale. Telashe priten në mbrëmje për një situatë ekonomike por asgjë e pazgjidhshme.

Demi

Sot do të duhet të përpiqeni të jeni më të kujdesshëm për të mos guxuar shumë. Fati është në anën tuaj kohët e fundit, por të hënën mund të mos jetë. Në dashuri, gjithçka është mirë që përfundon mirë.

Binjakët

Venusi duket mirë dhe do t’ju japë energjinë e duhur për të përballuar ditën. Në dashuri, lajme të shkëlqyera po vijnë. Në frontin e punës, e hëna do të jetë një ditë vendimtare.

Gaforrja

Marsi i harmonizuar mirë me Saturnin do të sigurojë që e hëna të jetë një ditë e rëndësishme për jetën tuaj të dashurisë. Një marrëdhënie e lindur kohët e fundit më në fund mund të niset në fluturim. Biznesi mirë.

Luani

Do të duhet të shmangni çdo diskutim me njerëz nga Dashi dhe Bricjapi, ata mund të kompromentojnë projektin tuaj. Në dashuri jeni ëndërrimtarë dhe këtë të hënë do të keni mundësinë t’i ktheni ëndrrat tuaja në realitet.

Virgjëresha

E hëna, me Saturnin në formë të mirë, premton të jetë një ditë plot aventura. Më në fund do të keni mundësinë të dilni nga kafazi mendor që keni ndërtuar me duar. Ju do të zbuloni thelbin e entuziazmit tuaj.

Peshorja

Do të duhet të lini mënjanë mërinë dhe paragjykimet. Një ditë e eksplorimit të brendshëm ju pret. Keni kohë që pyesni se çfarë nuk shkon me të tjerët, nesër do të keni mundësinë të zbuloni se çfarë nuk shkon me ju.

Akrepi

Saturni është në qiellin tuaj, do të shihni edhe më mirë këtë ditë të hënë. Në punë, do të jeni në gjendje të ekspozoni një koleg tuajin që po komplotonte kundër jush. Në dashuri do të ketë lajme, bëhuni gati për ndryshime.

Shigjetari

Këtë të hënë pasdite, mund të merrni një telefonatë të papritur. Jeni shumë të hutuar kohët e fundit sepse një problem po ju prek, nga ky fillim jave diçka do të lëvizë. Mirë çiftet që do të jenë në gjendje të kalojnë një mbrëmje plot pasion dhe dashuri.

Bricjapi

Do të duhet të keni kujdes se çfarë thoni. Është dikush që po përpiqet me çdo kusht të të nxjerrë nga vetja, të tregoni se jeni më të zgjuar se ai. Në dashuri, ka ardhur momenti i llogarive.

Ujori

Do të rrezikoni të prishni një projekt për të cilin keni punuar për një kohë të gjatë. Një shok ka nevojë për ndihmën tuaj, mos e lëshoni. Paratë vijnë gjatë javës.

Peshqit

Do ta gjeni veten duke u përballur me një problem që tani dukej se ishte zgjidhur. Mundohuni të mos shkelni shumë fort në disa situata stresuese për ju. Dashuria ecën mirë.