04/12/2021
Tags Grabitja ne rinas

Tag: grabitja ne rinas

Gjenden të tjera para nga grabitja në Rinas

Policia ka zbuluar shuma të tjera parash të grabitura në Aeroportin e Rinasit, më 9 Prill të këtij viti. Mësohet se bëhet fjalë për...

“10 mijë euro shpërblim, kush tregon për grabitësit e Rinasit”

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim 3 persona të dyshuar për grabitjen e Rinasit, e për këtë ka kërkuar edhe ndihmën e publikut. 10...

Si u modifikua furgoni i grabitjes me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”

Ky dëshmitar është njeriu që modifikoi furgonin me logon Hetimi Tatimor, tek një servis në afërsi të Metarlugjikut në Elbasan. Ky biznes, është i...

Profili i Admir Muratajt, Artan Hoxha tregon detaje nga jeta e...

Admir Nikaj, apo siç njihet gjerësisht, Admir Murataj, iku si një njeri i rrezikshëm i botës së krimit, i vrarë pas aktit kriminal të...

Grabitja në Rinas, shpallet në kërkim ndërkombëtar ish-polici Mariglen Hoxha

Shpallet në kërkim ndërkombëtar ish-efektivi i policisë Mariglen Hoxha që dyshohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda se u përfshi në grabitjen spektakolare të...

Maska e Muratajt mban peng “ekzekutorin” e tij

Maska e Admir Muratajt mban peng zgjidhjen e dilemës se kush qëlloi mbi të, pak minuta pas grabitjes se 6 milionë eurove në barkun...

Ku janë miliona euro të Rinasit? Ja ku u fiksua ndalesa...

Edhe pse policia dhe prokuroria kanë zbërthyer thuajse të gjithë personat e përfshirë në sulmin brenda aeroportit të Rinasit, ende nuk ka asnjë gjurmë...

Grabitja në Rinas, “Daja” nuk pranon të flasë para hetuesve

Ragip Hajdini personi i gjashtë i arrestuar për grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit nuk ka pranuar të bashkëpunojë me hetuesit. 50-vjeçari nga...

Në kërkim të “Tanit” të Rinasit, besimtar dhe komando

Pas prangosjes së Ragip Hajdinit, i njohur me pseudonimin “Daja”, Policia e Shtetit është vënë në ndjekje të personazhit misterioz me emrin “Tani”. Emri...

Grabitja e Rinasit, publikohet dinamika e ngjarjes: Murataj kishte bllokues valësh

Prokuroria ka bërë publike sot dinamikën e grabitjes së Rinasit. Në të thuhet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policisë dhe grabitësve, ndjekja ka vijuar...