24/06/2021
Tags Vrasja e Pjerin Xhuvanit

Tag: Vrasja e Pjerin Xhuvanit

Kontradikta rreth provave për konfliktin me armë në Elbasan

Në Shqipëri deklaratat e policisë dhe Prokurorisë mbi përplasjen e armatosur në Elbasan më 21 Prill, në prag të zgjedhjeve, ku pati një të...

Meta reagon zyrtarisht për vrasjen në Elbasan dhe kërkon përgjigje për...

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në Elbasan ku mbeti i varrë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 persona të tjerë, mes tyre edhe...

Masakra në Elbasan: Si ndodhi përplasja e armatosur dhe kush janë...

11 persona janë arrestuar në total dhe një tjetër është shpallur në kërkim për ngjarjen e rëndë të një dite më parë në Elbasan,...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Meta “paralajmëron” Ardi Veliun: Nuk të mbron...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish për ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Elbasan, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani. Në një konferencë për...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, 25 të shoqëruar, në kërkim Kelmend Xhaferri

Policia dhe Prokuroria e Elbasanit vijojnë hetimet për ngjarjen e rëndë që përgjaku qytetin e Elbasanit të mërkurën, ku mbeti i vrarë ish-kryetari i...

Vrasja në Elbasan, kjo është efektivja e “Shqiponjave” që mbeti e...

Policia ka dalë me informacione zyrtar pas ngjarjes së rëndë që tronditi Elbasanin këtë të mërkurë. Pjerin Xhuvani ka mbetur i vdekur pas një...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Sokol Balla mesazh për Metën: Uroji për...

Gazetari Sokol Balla i ka adresuar një mesazh publik presidentit Ilir Meta lidhur me ngjarjen e Elbasanit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balla...