Aktualitet Lëndë narkotike të ndara në doza për shitje, dështon plani i 4...

Lëndë narkotike të ndara në doza për shitje, dështon plani i 4 të rinjve nga Pogradeci

Katër të rinj nga Pogradecit janë arrestuar mëngjesin e sotëm pasi janë kapur me lëndë narkotike.

Specialistët për Hetimin e Krimeve kanë kapur në flagrancë shtetasit: E.A., 25 vjeç; J.A., 22 vjeç; D.D., 20 vjeç dhe A.T., 26 vjeç, banues në Pogradec, të cilëve u janë gjetur lëndë narkotike.

Sipas informacioneve nga uniformat blu, të rinjve u është gjetur lëndë narkotike, një pjesë e ndarë në doza për ta shitur.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë për veprime të mëtejshme