21/09/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e hënë 10 gusht 2020

Dashi Sot mund të keni disa vështirësi në marrëdhënie. Ndoshta probleme në punë, mbase ndjeheni të vetmuar dhe pak të kuptuar, fakti është që ndjeni...

Horoskopi, e diel 9 gusht 2020

Dashi Sot do të keni një ditë mjaft të ngazëllyer. Një sasi e caktuar impulsi mund të jetë e mirë, sepse ju jep vrull shtesë...

Horoskopi, e enjte 6 gusht 2020

Dashi Nëse në raportin në çift ka pasur zënka dhe probleme, tashmë duhet bërë kujdes dhe duhet munduar që të ruhet qetësia. Nuk duhet të...

Horoskopi, e mërkurë 5 gusht 2020

Dashi Sot duhet të rregulloni llogaritë tuaja. Ju keni një problem mjaft serioz në punë, ndoshta ligjor, i cili është zvarritur për disa muaj. Dikush...

Horoskopi, e martë 4 gusht 2020

Dashi Sot do të bëheni protagonistë të padiskutueshëm të jetës suaj, pas muajve të fundit me tensione dhe probleme. Në ditët në vijim do të...

Horoskopi, e diel 2 gusht 2020

Dashi Sot do të mund të çliroheni nga një barrë që ju shtyp prej ditësh. Në periudhën e fundit keni qenë në qendër të polemikave...

Horoskopi, e shtunë 1 gusht 2020

Dashi Sot do të jetë një ditë në të cilën do të testohet forca e marrëdhënies tuaj. Ka të ngjarë që ditët e fundit të...

Horoskopi, e premte 31 korrik 2020

Dashi Sot do të jeni nën stres. Në fakt, ju jeni ndjerë kështu prej ditësh. Ditët e fundit kanë qenë konfliktuale, një tension i thellë...

Horoskopi, e diel 26 korrik 2020

Dashi Sot do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, sepse debatet do të jenë lojë fëmijësh. Këto ditë ka shumë shqetësime për...

Horoskopi, e shtunë 25 korrik 2020

Dashi Sot do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, përndryshe do ta gjeni veten duke debatuar me partnerin tuaj gjatë gjithë ditës. Kohët e...