16/10/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e premte 4 shtator 2020

Dashi Sot duhet të keni shumë durim, veçanërisht në familje. Hëna dhe Marsi do të jenë në shenjën tuaj dhe ju bëjnë elektrikë. Ndoshta ka...

Horoskopi, e mërkurë 2 shtator 2020

Dashi Sot do të fillojë një periudhë më e favorshme. Të premten Hëna do të vijë shenjën tuaj dhe do t’ju japë forcë të re....

Horoskopi, e martë 1 shtator 2020

Dashi Sot nis muaji shtator: një muaj që do t’ju shpengojë nga vështirësitë e përjetuara në gusht. Nga tani e tutje, drejtimi i projekteve tuaja...

Horoskopi, e enjte 27 gusht 2020

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot parashikohet ditë e favorshme në dashuri. Takime të preferuara për njerëzit beqarë. Hëna është në anën tuaj, dhe...

Horoskopi, e mërkurë 26 gusht 2020

Dashi Sot, pozicioni i mirë i Hënës do ju ndihmojë të rikuperoni dhe të jetoni një gjendje rebelimi më të vogël. Do të jetë e...

Horoskopi, e martë 25 gusht 2020

Dashi Dita e sotme mund të jetë veçanërisht e lodhshme në pjesën e parë, por do të rikuperoheni nga pasditja. Hezitime të mundshme në një...

Horoskopi, e hënë 24 gusht 2020

Dashi E hëna do të jetë mjaft e diskutueshme. Venusi është në kundërshtim, Jupiteri dhe Saturni ju hapin "luftë", veçanërisht në punë. Për momentin asgjë...

Horoskopi, e mërkurë 19 gusht 2020

Demi Hëna në shenjën tuaj do t’ju favorizojë në punë. Mirëkuptimi i shkëlqyeshëm me kolegët do t’ju japë më shumë zell dhe vendosmëri për të...

Horoskopi, e martë 18 gusht 2020

Dashi Duhet të jeni më të qetë dhe ti jetoni ndjenjat me më pak negativitet. Tashmë keni kaluar disa shqetësime të cilat ju kanë nervozuar....

Horoskopi, e shtunë 15 gusht 2020

Dashi Kjo e shtunë mund të jetë mjaft intriguese, por duhet të jeni të kujdesshëm nëse keni dyshime lidhur me raportin në çift. Nëse keni...