11/12/2023
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e hënë 4 korrik 2022

Dashi Është një javë e re e mirë për Dashin. Moment force edhe nëse secili e shfrytëzon në mënyrën e vet bazuar në situatat...

Horoskopi, e enjte 30 qershor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për...

Dashi Lajme të mira po vijnë dhe një periudhë qetësie më e madhe falë ndikimeve të Mërkurit dhe Venusit: me këta dy planetë në...

Horoskopi, e mërkurë 29 qershor 2022

Dashi Ende keni yje që sjellin kaos dhe konfuzion në jetën tuaj, megjithëse në këto situata të furishme shpesh arrini të nxirrni më të mirën...

Horoskopi, e shtunë 25 qershor 2022

Dashi As kjo fundjavë e të lindurve në shenjën e Dashit nuk do të ketë lajme të rëndësishme. Ka shumë gjëra interesante për t’u...

Horoskopi, e premte 24 qershor 2022

Dashi Në dashuri, ka ardhur ora e arsyetimit për ato çifte që nuk funksionojnë, ose kanë kohë që zvarriten. Mund të ketë ardhur koha...

Horoskopi, e martë 21 qershor 2022

Dashi Java ka nisur pozitivisht për të lindurit në shenjën e Dashit. Në veçanti funksionon gjithçka që lidhet me mjedisin e punës. Entuziazmi juaj...

Horoskopi, e enjte 16 qershor: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për...

Dashi Me trekëndëshin Diell-Saturn do të përmirësoni dhe normalizoni marrëdhëniet dhe shoqërimin me të njohurit, por edhe me vëllezërit apo fqinjët. Në komunikim, kuptoni mendimet...

Horoskopi, e martë 14 qershor 2022

Dashi Marsi është gjithmonë në shenjë, edhe në këtë ditë të martë. Marsi zakonisht sundon shenjën tuaj të horoskopit dhe shpesh nuk ju bën të...

Horoskopi, e diel 12 qershor: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për...

Dashi Bëni introspeksionin tuaj sot, pasi kjo do t'ju japë mundësinë për t'u rinovuar psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe kundërshtarët e fshehur trajtohen me sukses,...

Horoskopi, e shtunë 11 qershor 2022

Dashi Gjithmonë duhet të mendoni për atë që thoni, veçanërisht nëse doni të shmangni shkaktimin e një incidenti të vërtetë diplomatik. Ndoshta dikush ka...