17/05/2022
Tags Zlatan Ibrahimovic

Tag: Zlatan Ibrahimovic

Ibra i emocionuar: Kisha flutura në stomak. Dhe vetëshpallet “mbret i...

Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, si në fushë, edhe jashtë saj. Nëse kundër Gjeorgjisë ishte menjëherë vendimtar me asistin te Claesson për golin që...

“Bëje me pasion ose mos e bëj fare”; deklarata e Ibrës...

"Bëje me pasion ose mos e bëj fare”. Në këto kohë moderne, të dominuara nga rrjetet sociale, një fjali e thatë si kjo, e...

Ibra-Inter, 8 vite më vonë kundër në derbi. Mes gjestit fyes...

Kthimi i Zlatan Ibrahimoviç në Itali, në Milano, e bën derbin e Madoninës edhe më tërheqës. Të dielën në mbrëmje suedezi do të takohet...

Galliani: Derbin do ta shoh nga telefoni. Ibrahimovic i varte në...

Adriano Galliani, ish-administratori i Milanit, ka folur gjatë për kuqezinjtë, për derbin që po afron, Ibrahimovic dhe sidomos Elliott e dyshen Maldini-Boban. "Në radhë...

Ibra kishte përgatitur festën në San Siro: Ja çfarë do të...

Zlatan Ibrahimovic debutoi ditën e sotme me Milanin, teksa u aktivizua në minutën e 55-të. Gjithsesi, suedezi nuk arriti të ndihmonte kuqezinjtë, të cilët...

Është menjëherë Ibra-show: CR7 i bën mirë Serie A, do të...

Në Milano ishte dita e prezantimit të madh të Milanit. Zlatan Ibrahimovic i rikthyer te kuqezinjtë u prezantua përpara për herë të dytë si...

Zyrtarisht i Milanit, Ibra: Do të luftoj për të ndryshuar rrjedhën...

Zlatan Ibrahimovic është zyrtarisht lojtari më i ri i Milanit. “U ktheva te një klub që e respektoj jashtëzakonisht shumë dhe këtë qytet e adhuroj...

Si do të luajë Milani me Ibrahimovic? Këto janë tre skemat

Përforcimi i parë i Milanit për vitin 2020 është Zlatan Ibrahimovic, i cili do të kthehet me fanellën kuqezi 7 vite e gjysmë pas...

Ibra shikon me ngjyrat kuqezi, i sigurt rikthimi i tij te...

Zlatan Ibrahimovic shikon që tani ngjyrat kuqezi. Suedezi i cili së fundmi i ka thënë po ofertës së Milanit, ka postuar në Instagram një...

Tifozët e Malmos nuk përmbahen ndaj Ibrahimovic, tani i presin edhe...

Vandalët i kanë prerë hundën statujës së Zlatan Ibrahimoviçit, e cila është vendosur prej disa muajsh jashtë stadiumit të Malmo, në Suedi. Në fakt,...