Horoskopi Horoskopi, e martë 20 shtator 2023

Horoskopi, e martë 20 shtator 2023

Lexoni horoskopin sipas parashikimit të Paolo Fox për të zbuluar se çfarë iu kanë rezervuar yjet: Parashikimet astrologjike për çdo shenjë. Gjithçka mbi dashurinë, punën, shëndetin dhe fatin.

DASHI

Do të përballeni me disa ditë të zjarrta. Hëna së shpejti do të fillojë një tranzit të rëndësishëm dhe do t’ju garantojë avantazhe të mëdha tani e tutje gjatë gjithë javës! Pas dy vitesh reflektimi dhe pritjeje (2021 dhe 2002), nga tani deri në vitin 2024 kryefjala do të jetë “rifillimi” dhe dëshira për t’u përfshirë pa kufij do të rritet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, vijnë burime të reja, lajme të mira sidomos për ata që kanë pasur probleme ekonomike. Hëna në opozitë me ju ka krijuar kohët e fundit disa shqetësime, kryesisht shumë lodhje, dhe disa janë ende pak nën presion, por kjo nuk do të zgjasë shumë. Qiell interesant në lidhje me marrëdhëniet private.

BINJAKËT

Dita do të nisë në një mënyrë interesante por pasdite mund t’ju duhet të përballeni me probleme dhe tensione. Duhet të kuptoni se çfarë ju mundon dhe pse nuk mund të jeni të qetë. Gjithashtu shmangni të qëndruarit zgjuar deri vonë dhe kushtojini kohën e duhur pushimit!

GAFORRJA

Jeni duke përjetuar një periudhë rikuperimi, por përpiquni të mos e izoloni veten nga pjesa tjetër e botës. Rripi juaj melankolik pulson shumë, por përpiquni t’i ndani ndjenjat tuaja me të tjerët. Keni nevojë për mbrojtje në dashuri.

LUANI

Ju pret një ditë e qetë dhe pozitive, tani mund të merrni frymë pak pas orëve konfuzioni; Natyra juaj luftarake dhe e guximshme do t’ju çojë në beteja të vazhdueshme, edhe kur ndoshta nuk ka nevojë të tillë. Tani keni përgjegjësi të mëdha dhe duhet të punoni shumë për të arritur rezultate.

VIRGJËRESHA

Hëna në aspektin e mirë ju bën të keni ide të qarta për të ardhmen: dalëngadalë po vijnë ide dhe zgjidhje që do t’ju ndihmojnë shumë. Problemi i vetëm mund të lindë nëse duhet të bëni gjithçka vetë…

PESHORJA

Për ju kjo është një periudhë veprimi në të cilën do të dëshironi të bëni shumë gjëra në një kohë të shkurtër: yjet e favorshëm dhe Marsi aktiv në shenjë do t’ju ndihmojnë të menaxhoni gjithçka sa më mirë, por ndoshta dikush e ka ekzagjeruar në duke vënë shumë hekura në zjarr…

AKREPI

Të gjitha mundimet e muajve të fundit më në fund janë gati për t’u kapërcyer: dikujt i është dashur të përballet me një problem në lidhje me një transferim ose ndryshime në zakone; të tjerët përjetuan tensione në punë ose në vendet e veprimit. Gjërat do të përmirësohen në orët e ardhshme.

SHIGJETARI

Përputhshmëria dhe aftësitë sociale janë në krye: mos hezitoni të krijoni njohje dhe marrëdhënie të reja. Mund të ketë disa probleme me ekuilibrin e brendshëm dhe emocional, por asgjë që nuk mund ta menaxhoni dhe kapërceni lehtë. Kushtojini vëmendje financave.

BRICJAPI

Energjia dhe shpirti juaj aventuresk janë aq të larta si kurrë më parë. Pajtueshmëria me të tjerët është një slitë rul, por aftësitë tuaja të komunikimit ndihmojnë në zbutjen e skajeve.

UJORI

Përgatituni të përjetoni një periudhë intensive. Kushtojini vëmendje shëndetit, mund të ketë shumë probleme. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, por ju dini si t’i përballoni ato. Në punë gjërat po shkojnë mirë, por financat kanë nevojë për pak më shumë vëmendje.

PESHQIT

Filloni të përgatiteni për një slitë me emocione. Krijimtaria juaj është në kulmin e saj dhe pasuria po ju buzëqesh bujarisht. Në frontin e dashurisë, ka disa re në horizont, por mos u dëshpëroni!