Extra Çifti Beckham i jep fund miqësisë me Harry dhe Meghan, u akuzuan...

Çifti Beckham i jep fund miqësisë me Harry dhe Meghan, u akuzuan nga dukët se kanë zbuluar informacione

Të fundit që iu kanë kthyer krahët dukëve të Sussex, Harry dhe Meghan, janë ish-kapiteni i kombëtares angleze dhe tani aksioner Inter Miami David Beckham dhe gruaja e tij Victoria, ylli i paharrueshëm i Spice Girls.

David dhe Victoria Beckham, miq të vjetër të Princit Harry dhe Meghan Markle, dyshohet se janë akuzuar se kanë dhënë informacione në lidhje me Suessexët.

Tani, miqësia e tyre ka përfunduar, sipas një burimi anonim. Burimi i tha ‘The Mail’ të dielën se Davidi është “absolutisht i zemëruar” pasi akuzat supozohet se u bënë gjatë një telefonate të tensionuar mes çifteve.

“Çdo lloj marrëdhënieje mes tyre tani është e pamundur”, pohoi burimi i brendshëm. Beckhams ishin të pranishëm në dasmën e çiftit në vitin 2018 dhe ishin “shumë mbështetës” për ardhjen e Meghan në Mbretërinë e Bashkuar, tha burimi.

Meghan me sa duket ka zëvendësuar Victorian me një tjetër: Victoria Jackson, një biznesmene dhe fqinje e çiftit në Montecito, Kaliforni.

Ish-aktorja e “Suits” thuhet gjithashtu se është mike me stilisten e flokëve Amanda Leone si dhe Ari Emanuel, CEO i William Morris Endeavor dhe gruan e tij, stilisten Sarah Staudinger.

Rrethi i brendshëm ekskluziv i Sussexes është quajtur “Mafia Montecito” nga një ekzekutiv i Hollywood, sipas Mail, i cili thuhet se përfshin Oprah Winfrey, Gayle King, fotografin Misan Harriman, Sarah Rafferty dhe Abigail Spencer.

Ylli i popit Katy Perry, i cili performoi në kurorëzimin e Mbretit Charles, dhe bashkëshorti i saj, aktori Orlando Bloom, janë gjithashtu fqinjë me Sussexes në Montecito. Megjithatë, ashtu si Beckhams, miqësia e tyre me Sussexes duket se është ftohur.